Sponsors FC De Bilt 2017-2018

Geschreven door Sponsorcommissie.

Onderstaand de sponsoren in het seizoen 2017-2018

Goudsponsors

 
Aannemingsbedrijf Agterberg (De Bilt)    www.agterberg.com
Auto Larenstein www.autolarenstein.nl
Volvo Verkerk (Bilthoven) www.verkerkvolvo.nl
Van Alem Schoonmaak (Groenekan) www.vanalemschoonmaak.nl
Leasebundel (De Bilt) www.leasebundel.nl
Plus Bilthoven www.plus.nl 

Zilversponsors

 
MAIN Energie www.mainenergie.nl
Ruyssenaars Makelaardij www.ruyssenaars.nl
Schipper Ede www.schipper-ede.nl
Van Markus Autoschade www.vanmarkusautoschade.nl
E van Baaren Installatietechniek www.evanbaareninstallatietechniek.nl
Burgerij (Amsterdam en Rotterdam) www.burgerij.nl
ING www.ing.nl
Collewijn www.collewijn-berging.nl

Overige sponsors

 
AA Drink www.aa-drink.com
Administratiekantoor Ton Elders (De Bilt) www.tonelders.nl
Alexandros restaurant (Hessenweg, De Bilt) www.debiltgrieksrestaurantalexandros.nl
Andre's Jeans&Casuals (Hessenweg De Bilt) www.andresjeans.nl
Anders Financieel maatwerk www.andersfinancieelmaatwerk.nl
Autobedrijf De Rooij www.derooijauto.nl
Auto Larenstein www.autolarenstein.nl
Autobedrijf Zwambag www.zwambag.nl
Bochane groep www.bochane.nl
Brasserie Vink www.brasserie-vink.nl
Boissevain Holding (Bilthoven) www.boissevain.nl
Boon Installatiebedrijf (De Bilt) www.booninstallatiebedrijf.nl
Broekhuis Ford De Bilt www.ford-broekhuisdebilt.nl
Cafe Van Miltenburg www.cafevanmiltenburg.nl
Cura-glass www.gswb.nl
Centraal Coatings www.centraalcoatings.nl
De Witte Zwaan (restaurant in De Bilt) www.witte-zwaan.nl
De Salon van Sandra (Hessenweg, De Bilt) www.desalonvansandra.nl
De Vierklank www.vierklank.nl
DERDA herenkapper www.kapper.nu/kapper/derda-herenkapper
Dike & Lion (De Bilt) www.dikeandlion.nl
Dore Sip VOF (Den Dolder) www.doresip.nl
De Groot (schildersbedrijf) www.corndegroot.nl
Dorpsbistro Naast de Buren (Groenekanseweg) www.naastdeburen.nl
Floor Vouwhek B.V. (Groenekan) www.floorrolluiken.nl
Fysiotherapie De Bilt www.fysiotherapiedebilt.nl
H.F. Wittecentrum www.hfwitte.nl
Hoveniersbedrijf Hoefakker   www.hoefakker.com
Inbev Nederland o.a. Jupiler www.inbev.nl
JBA-security www.jba-security.nl
John's kaas- en broodspecialiteiten (De Bilt) www.jbks.nl
Keurslager Van Schie www.vanschie.keurslager.nl
Kinderopvang De Bilt www.kinderopvang-debilt.nl
KOV 't Mereltje www.mereltje.nl
Mastwijk Tweewielers www.mastwijktweewielers.nl
MDK containers (Den Dolder) www.mdkcontainers.nl
Nijland makelaardij (Bilthoven) www.nijland.nl
Number 1 Catering (Oostzaan) www.number1.nl
Oden Holding BV (Werkhoven) www.oozo.nl
On-route  (De Bilt) www.on-route.nl
Partou-kinderopvang www.partou.nl
Pet-ICT (De Bilt) www.pet-ict.nl
Peter Brouwer (Groenekan) www.peterbrouwer.nl
PM-dance (Utrecht en omgeving) www.pm-dance.nl
Psoriasis Vereniging Nederland www.psoriasisvereniging.nl
Remion BV Breukelen www.remion.nl 
Rijk van Os Design www.vanosdesign.nl
Schildersbedrijf Van Doorn (De Bilt)   www.johvandoorn.nl
Sebastiaan Blok Schilderwerken www.sebastiaanblok.nl
Settlers (Bilthoven) www.settlersrestaurantenlounge.nl
Slagerij van Loo (Hessenweg, De Bilt) www.slagerijvanloo.nl
Slagerij van Schie (Planetenbaan, Bilthoven) www.vanschie.keurslager.nl
Studiekring (Bilthoven) www.studiekring.nl
Telecom Transmission Services www.tts-group.nl
Top's Edelgebak (Bilthoven) www.edelgebak.nl
TRC Fysiotherapie www.trcfysiotherapie.nl
Utrecht Promotions www.utrecht-promotions.nl
United softdrinks / AA-drink www.aa-drink.com
Van Eijken Optiek www.vaneijkenoptiek.nl
Van Oosten beregeningssystemen www.vanoostenberegening.nl
Veldhuizen (Martin Veldhuizen - Presentatiegids) www.martinveldhuizen.nl
Vermolen assurantien (Utrecht) www.vermolen.nl
Verkeersschool Weber www.verkeerschool-weber.nl
Verzuimmanagement www.vmom.nl
Weba design (Bilthoven) www.webadesign.nl
Winters Duurzame Klimaattechniek www.wintersklimaat.nl 
Zeevishandel De Botter  
Zondermeer (De Bilt) www.zondermeer.com

Maatschappelijke partners

 
Daltonschool De Rietakker (De Bilt) www.rietakker.nl
Basisschool De Nijepoort (Groenekan) www.nijepoort.nl
Groen van Prinstererschool (De Bilt) www.groenvanprinstererschool.nl
Basisschool Wereldwijs (Bilthoven) www.wereldwijs.nu
Julianaschool (Bilthoven) www.julianaschoolbilthoven.nl
Patioschool De Kleine Prins www.patioschool.nl
Van Dijckschool (Bilthoven) www.vandijckschool.nl
Basisschool de Regenboog (De Bilt) www.regenboog-debilt.nl
Theresiaschool (Bilthoven) www.theresiaschool.nl
Martin Luther Kingschool (Maartensdijk) www.mlkingschoolmaartensdijk.nl
Platform Respectvol Samenleven www.respectvol-debilt.nl
Stichting Delta De Bilt www.deltadebilt.nl
WVT (Bilthoven) www.vvsowvt.nl
De Wereldwinkel (De Bilt) www.wereldwinkeldebilt.nl
Fairtrade De Bilt www.fairtrade-debilt.nl
Michaelschool (De Bilt) www.basisschoolstmichael.nl